Posiadamy ponad 30-sto letnie doświadczenie w organizacji spływów kajakowych dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Przepłynęliśmy większość rzek w kraju i wiele rzek za granicą. Spływy dla dzieci i młodzieży prowadzi instruktor kajakowy wraz z ratownikami.

Firma rozpoczęła działalność w 2006r. Zajmuje się organizacją spływów kajakowych na obszarze pomorza środkowego w okolicach Koszalina. Rzeki po których pływamy to głównie: Unieść, Grabowa, Bagiennica, Radew, Wieprza. Rocznie bierze w nich udział około 1000 osób (z kraju i za granicy, dorośli, dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne itp.). Są one doskonałą okazją spędzenia wolnego czasu w przypadku, gdy pogoda nie dopisuje lub leżenie na plaży się znudzi

Pływa z nami nasz przyjaciel, najsławniejszy kajakarz w Polsce i na świecie – Aleksander Doba.

Zimny Włodek - spływy kajakowe

Spływy kajakowe m.in. po rzekach Pomorza Zachodniego takich jak Bagiennica, Chotla, Dzierżęcinka, Grabowa Górna i Dolna, Radew, Unieść, Wieprza oraz po morzu.

 

Kontakt z nami

Włodzimierz Zimnowłocki -
ZIMNY WŁODEK - Usługi Turystyczne
76-004 Sianów, Iwięcino 29

tel. kom. 696 016 362

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 ZIMNY WŁODEK - Spływy kajakowe woj. Pomorskim i Zachodniopomorskim