Spływy dla turystów przebywających nad morzem w ośrodkach wypoczynkowych, kwaterach prywatnych itp.

Dla osób przebywających nad morzem w okolicy Darłowa, Mielna, Łaz i Koszalina proponujemy zorganizowanie 4-5-cio godzinnych spływów kajakowych rzeczkami: Grabową z Bagiennicą lub Unieść. Rzeczki te są czyste, nie należą do trudnych i płynąć nimi mogą osoby siedzące pierwszy raz w kajaku. Z ich perspektywy przyroda jest bardziej dziewicza i dzika.

Oprócz bujnej roślinności spotkać można wiele ptaków wodnych (zimorodki, łabędzie, dzikie kaczki, perkozy, kormorany, itp), pływające zaskrońce, jaszczurki oraz przeróżne, nigdzie niespotykane owady (świtezianki, ważki itp.). Przy dobrej przejrzystości wód można natknąć się na duże ławice ryb wpływających do rzek z jeziora Jamno i Bukowo.

Na trasie organizowane jest ognisko.

Spływy organizujemy od 4 lat. Rocznie bierze w nich udział około 1000 osób (z kraju i za granicy, dorośli, dzieci, młodzież, osoby niepełnosprawne itp.). Są one doskonałą okazją spędzenia wolnego czasu w przypadku, gdy pogoda nie dopisuje lub leżenie na plaży się znudzi.

Spływy są organizowane od połowy kwietnia do połowy października.

Dla osób żądnych większych atrakcji organizujemy spływy kilkudniowe rzeczkami obfitującymi w bystrza, naturalne i sztuczne progi wodne oraz poprzewracane drzewa. Zapewniamy opiekę na rzece oraz transport ekwipunku biwakowego na wyznaczone obozowiska.

Ze względu na duże zainteresowanie prosimy o wcześniejszą rezerwację terminów.

Kajaki polietylenowe

Dysponujemy następującym sprzętem:

  • Kajaki dwuosobowe Pro Tour 470
  • Kajaki dwuosobowe Balou
  • Kajaki dwuosobowe Rio
  • Kajaki jednoosobowe Traper

 

pro tour 470 1 m
pro tour 470 2 m
balou 3 m
balou 4 m
rio 5 m
rio 6 m
traper 7 m

Zimny Włodek - spływy kajakowe

Spływy kajakowe m.in. po rzekach Pomorza Zachodniego takich jak Bagiennica, Chotla, Dzierżęcinka, Grabowa Górna i Dolna, Radew, Unieść, Wieprza oraz po morzu.

 

Kontakt z nami

Włodzimierz Zimnowłocki -
ZIMNY WŁODEK - Usługi Turystyczne
76-004 Sianów, Iwięcino 29

tel. kom. 696 016 362

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2015 ZIMNY WŁODEK - Spływy kajakowe woj. Pomorskim i Zachodniopomorskim